Tak jsem se k tomu dokopal

        Je to už pár měsíců co jsem si říkal, že bych si mohl založit blog.  O prázdninách je vždycky více času než v průběhu semestru, takže jsem  začal v červenci přemýšlet, o čem bych tak mohl psát. Pár přátelům už jsem řekl svoji vizi, kolik toho nenapíšu. Tak uvidíme, jestli budu pravidelně o něčem psát a jestli to někoho zaujme. Možná budu rychlokvaška, která napíše za týden pár článků a potom už na to ,,nebude čas,, a do konce roku celý blogísek smažu. Jen si říkám, jestli by nebylo lepší být jútuber než bloger, to by potom mohlo z toho něco i kápnout.

        Četl jsem si pár tipů, jak by měl blog vypadat. Měl bych se na něco určitého zaměřit. To asi nepůjde. Sám nevím konkrétně, o čem budu psát a jak dlouho mi to vydrží. Mým cílem je si hlavně vyzkoušet psát blog a časem se uvidí, jakým směrem se budu ubírat. Možná nakonec budu mít nějaký tuctový fashion blog, kde budu radit, co si v jakém ročním období obléct a tak. No to asi ne. Jsem zvědav, jak nakonec dopadnu.

        První jsem si myslel, že bude pro mě nejtěžší napsat nějaký článek. Nakonec se ukázalo, že oříšek bude nakonfigurování webu tak, abych běželo vše podle mých přestav. Je tedy možné, že tato podoba stánek ještě není finální a trochu se pozmění. Hlavně musím poděkovat mému kamarádovi Pavlu Huškovi, který mi pomohl dát celý blog dohromady.

krecek        Závěrem bych Vám chtěl představit křečka, který bydlí v pravé části stránky. Bez jeho přítomnosti, by tento blog s velkou pravděpodobností nefungoval. Při návštěvě ho nezapomeňte nakrmit, aby neumřel. Pokud Vám nefunguje, budete si muset zapnout v prohlížeči flash player. Děkuji.

Comments 1

Napsat komentář